Jdi na obsah Jdi na menu
 

Novinky

Příspěvky

Narozeninové slípky

9. 5. 2010

Fanda měl narozeniny, tak mu jeho rodiče chtěli koupit dárek. :) k 28. narozkám dostal pět slepic a tři housata. Vítáme je na ranči!

Obrazek

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Komentářů: 0

Maturitní ples Gymnázia Most 2010

27. 3. 2010

Na pozvání jsme se 19.3.2010 moc rádi podívali na maturitní ples Monči (Podkrušnohorského gymnázia v Mostě) a musíme říct, že se opravdu

Obrazek

povedl.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Fotografie: Mončin maturitní ples (Monika´s prom) | Komentářů: 1

V nové sezoně, nové jméno

27. 3. 2010

Název ranče dostal novou podobu. Sice nic jiného se nemění, ale Fanda si pohrál s kusem prkna a díky tomu nám na vratech přibyla jmenovka ranče ( viz obrázky).

Obrazek

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Komentářů: 0

Vítáme naše velikonoční králíčky

21. 3. 2010

Na ranč připlulo jaro. Teploty stoupají k příjemným 15°C, poslední týden nám svítí sluníčko, sníh téměř roztál a promněnil nám dvůr v soukromý bazén. A v neděli jsme přišli na to, že máme na ranči nové přírůstky......narodila se nám první králíčata. Zatím jsou zakutlaná v hnízdě, tak nevíme kolik jich je- typujem kolem sedmi. A i když ještě nevykoukli z hnízda, už se nám podařili první fotografie.

 

První zima na ranči

26. 2. 2010

Říká se, že zima je období zemědělského klidu.......netuším, kdo tohle může tvrdit. Nás zima na ranči zaměstnala natolik, že nebyl čas ani na vložení novinek z dění tady ve Vyšeticích. Zima to byla první, rušná a ačkoli všichni tvrdí, že dlouhá, nám to ani nepřišlo- vždyť jsme se na lyže postavili jen jedinkrát. Sněhu napadlo asi tak metr a teď, koncem února, nám začalo tát.

 

Mushing

17. 2. 2010

Letošní nadílka sněhu, jeho věčné prohazování a dvakrát zapadlé auto v závějích bylo velmi poučné.....ačkoli spíš tím negativním způsobem. Tak jsme se jednoho lednového dne rozhodli zpestřit si zimu a vyzkoušet nějaký méně tradiční zimní sport. První byl skijoring za Leonkem (více najdete na příspěvku "skijoring" . Další variantou byl už v loňsém roce s Lenym načatý mushing se psi. A když se nám tu válí dva hafani na dvoře, evidentně se nudí a žadoní o náš čas, tak jsme přes internet objednali postroje (v pondělí), netrpělivě běhali ke schránce a jakmile přišli poprvé jsme zapřahali (už v sobotu).

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Fotografie: mushing | Komentářů: 0

Smutná zpráva

14. 2. 2010

Se smutkem na srdci musíme oznámit, že na letošního Valentýna 14.2. jsme se rozloučili s naším dlouhodobým kamarádem, kterého Fanda dostal za první výplatu ve svém prvním zaměstnání. Více o tomto tak trochu jiném králíkopsovi najdete v sekci "Zakrslý králík Lola" a kouknout můžete také do fotoalba na "Lola"

 

Zimní strasti počátků

9. 2. 2010

Jak jsme sáňovali kotel, zapadli autem a zjištovali kolik vody rozmrazíte ze sněhu.

 

Skijoring

30. 1. 2010

Zimní aktivity na ranči se zase o něco rozšířili. Zkoušeli jsme jednoho slunečného dne zajet si zalyžovat na Monínec, ale bylo tam tak narváno, že jsme to vzdali. Vrátili jsme se domů, pohostili jsme se horským oběděm venku na sluníčku (klasické řízky museli z časových důvodů nahradit rohlíky se salámem, ale kyselé okurky a teplý sladký čaj byl)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Fotografie: Skojoring

Vánoce a PF 2010

20. 12. 2009

Příjemné a pohodové prožití vánočních svátků a úspěšný nastávající rok 2010, přejí za celý        BB ranč Kláru a Fany