Jdi na obsah Jdi na menu
 

Plán pro rok 2012

28. 1. 2012

A jaké jsou plány pro rok 2012?

Rádi bychom letos zvládli celou řadu věcí.

Co se týče rodiny, tak letos je třeba, aby Klárka napsala diplomovou práci a složila zkoušky z pedagogiky, aby Fanoušek zvládl chození na nočník a jako každý rok se bu pořádat tradiční BB garden party.

Letos se nám snad taky lépe vydaří úráce se zvířaty- plánujem nakoupit první stádečko ovcí, zase si chcem vykrmit selátko a taky padlo rozhodnutí zkusit odchov slepic, hus a kachen. Zajímavý bude Klárčin projekt- králici na divoko (nechme se překvapit). A Remont s Leem se budou muset zapojit do činnosti, tak letos bude obsedání a přeježdění maldýho.

Co se týče prací, tak těch je moc:

Po celkem negativní odezvě, jsme se rozhodli předělat webovky, aby vypadali více....... podnikavě

My už sice bydlíme, ale stále je co zlepšovat a měnit, tak letos se bude posouvat hlavní vchod domu a snad dojde i na verandičku. Doufáme, že se dodělá i vstup do sklepa.

Na řadu přijde rekonstrukce studny a s tím nás čeká i dotažení vody do stáje.

Pro nově příchozí zvířata je třeba udělat ubikace (vyklidit starý chlív a zbudovat jej pro drůbež), budeme pokračovat ve vyklízení stodoly, kde budou ovečky a naše technika (s tím nás také čekají terénní úpravy za stodolou).

Z prací venku to bude vyřezávání náletů na pozemcích ranče, oplocení osmihektaru, zbudování naší lastní zahrádky, další ořezy v sadu a nakouknem i k nám do lesa. A další práce na polích

 

 

No.... nudit se nebudeme a v prosinci se ukáže na co nám taky stačili finance a energie

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář